Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości Domy energooszczędne TBS strefa agenta Przeprowadzki KARTON Architekci

Aktualności w nieruchomościach

Zmiany w podatku od spadków i darowizn.

Sejm uchwalił zmiany w ustawie o podatku od spadków i darowizn oraz ustawy o podatku od czynności cywilnoprawnych, przywracając prawo do ulgi mieszkaniowej dla osób zaliczanych do III grupy podatkowej, które umowę o opiekę zawarły przed 2007 r. przed organem gminy, wykonywały ją przez co najmniej dwa lata, a spadkodawca zmarł po 2007 r.

Zmiany w najmie okazjonalnym.

23 listopada 2013 r. wchodzi w życie ustawa z dnia 27 września 2013 r. o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi (Dz. U. poz. 1304). Ustawa oprócz zasad działania programu „Mieszkanie dla Młodych” zawiera także przepisy umożliwiające stosowanie formuły najmu okazjonalnego przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą. 
Zapoznaj się.

Prezydent podpisał ustawę o „MdM”
Prezydent złożył podpis pod ustawą określającą zasady programu „Mieszkanie dla Młodych”. To oznacza, że od 1 stycznia 2014 r. program wejdzie w życie. 
Przeczytaj więcej.

Księgi wieczyste w internecie.
Faktyczna realizacja podstawowej zasady jawności ksiąg wieczystych jest głównym założeniem nowej ustawy o księgach wieczystych i hipotece. Nowe prawo, już z prezydenckim podpisem, umożliwi łatwiejszy, szybszy i tańszy dostęp do ksiąg wieczystych. Zmiany zaczną obowiązywać w lipcu 2014 roku.
Docelowo nowelizacja ustawy o księgach wieczystych zakłada prowadzenie ksiąg wieczystych wyłącznie w formie elektronicznej. System informatyczny ma wyeliminować obrót papierowy w zakresie spraw wieczysto- księgowych.

 

Nowe wnioski o pozwolenie na budowę.
Od 4 września 2013r. obowiązuje nowelizacja rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, z 7 sierpnia br., w sprawie składania wniosków o pozwolenia na budowę. Rząd wprowadził zmiany w zakresie wzorów następujących dokumentów: oświadczenia o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomościami na cele budowlane, wniosku o pozwolenie na budowę oraz decyzji o zezwoleniu na rozpoczęcie prac budowlanych. Nowe przepisy prawne określają dokładną listę formalności, których wypełnienia urzędnicy mogą wymagać od inwestora. .

Czytaj całość artykułu.

 

 

KeBeC.PLStatystyki zbiorcze na stronę

NASI PARTNERZY:

                

 

Nasze biuro

KeBeC.PL NIERUCHOMOŚCI KSIĘGOWOŚĆ, Zapraszamy! Oferta domów energooszczędnych i pasywnych, kontakt tel. 605 785 757, mieszkania do wynajęcia, zapytaj Marta SURÓWKA tel. 602 533 717; oferta domów energooszczędnych i pasywnych, kontakt tel. 605 785 757

Serdecznie witamy Państwa na stronach KEBEC.PL NIERUCHOMOŚCI KSIĘGOWOŚĆ.

Współpracujemy również z notariuszami, jest to gwarancja zawsze niższej, konkurencyjnej ceny dla naszych Klientów.KeBeC.PL obok pośrednictwa zajmuje się również zarządzaniem/administrowaniem nieruchomościami. Współpracujemy ściśle zarówno z architektami budowlanymi jak i projektantami wnętrz. Pomysły, wizualizacje i aranżacje projektantów wykorzystujemy do przedstawienia posiadanych w ofercie mieszkań, apartamentów, domów do sprzedaży. Najczęściej są to nieruchomości w stanie deweloperskim lub mieszkania w trakcie remontu lub nadające się do modernizacji/adaptacji. Klienci KeBeC.PL mogą korzystać z porady architekta na preferencyjnych (indywidualnych) warunkach.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego (pożyczki hipoteczej) na zakup mieszkania, domu, działki. Współpracujemy z bankami. W przypadku konieczności wykonania operatu szacunkowego nieruchomości na potrzeby kredytu hipotecznego nasi rzeczoznawcy majątkowi przyjadą i sporządzą wycenę nieruchomości.

W prowadzonej działalności KeBeC.PL kieruje się standardami zawodowymi obowiązującymi zarządców i pośredników w obrocie nieruchomościami (http://www.nieruchomosci.pl/posrednik/nieruchomosci.php).

Doświadczenie (pośredników, agentów tworzących zespół) na rynku nieruchomości zdobyte zarówno w biurach nieruchomości jak i bankowości (sektor finansowania nieruchomości) pozwala na kompleksową obsługe naszych Klientów. W biurze KeBeC.PL uzyskacie Państwo niezbędne informacje i wskazówki dotyczące transkacji zakupu i/lub sprzedaży nieruchomości.

Zapewne wielu z Państwa nie było wcześniej uczestnikami transakcji kupna-sprzedaży, wynajmu-najmu nieruchomości, czuje się zagubiona i niepewna w gąszczu przepisów i informacji. Profesjonalny pośrednik przeprowadzi naszych klientów przez zawiłości  transakcji i poprowadzi do celu w myśl przewodniego hasła „z nami jesteś bliżej własnego domu”.

Pracownicy biura

Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami jest różnie postrzegany i nie zawsze cieszy się należytą opinią. Pragniemy by KeBeC.PL NIERUCHOMOŚCI skutenie zmienił ten często niesprawiedliwy stereotyp. Tworzymy zespół ludzi ambitnych, energicznych, zdeterminowanych i nastawionych na pracę z klientem i dla klienta. Nadrzędną dla nas sprawą jest zapewnienie rzetelnej, profesjonalnej oraz skutecznej obsługi. Biuro skupia pracowników posiadających doświadczenie na rynku pośrednictwa nieruchomości ale także ludzi nowych, którzy płynnie pragną wejść w tematykę nieruchomości mając merytoryczne przygotowanie.

 

Gdzie jesteśmy

Firma KEBEC.PL NIERUCHOMOŚCI KSIĘGOWOŚĆ mieści się w Krakowie przy ul. Lubomirskiego 27 lok. 1, w pobliżu Ronda Mogilskiego.

Kraków, ul. Lubomirskiego 27 lok. 1
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 132
tel./fax (12) 3571509, (12) 4187080, kom. 605 785 757
email: biuro@kebec.pl,
www.kebec.pl

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem